Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Havířov ulice Pěkná

Popis nemovitosti

Cestou domů v této uspěchané době, být celoročně obklopen přírodou a klidem, vidět listy se zelenat, listy zlatavět a opadat, větve pokryté sněhovou peřinou, můžete právě Vy. Vytvořit si nedaleko tohoto místa svůj domov, kde si po práci či ve volném čase zajdete vyčistit hlavu.

 

Vytvoříte z tohoto místa opět domov? Nabízíme k prodeji dům, v mimořádně klidné a vyhledávané lokalitě, s nenáročnou zahradou, která je rozdělena na klidovou a užitkovou část. Zděný podsklepený řadový dům o dvou nadzemních podlažích, který stojí na vlastním pozemku o celkové výměře 610 m2 v Havířově (ul. Pěkná), se nachází ve skvělé dopravní dostupnosti s veškerou občanskou vybaveností.

 

Vnitřní uspořádání odpovídá dispozici 5+2 o rozloze 150 m2 + sklep (95m2). Přízemí sestává z předsíně, WC a koupelny, kuchyně, ložnice a prostorného obývacího pokoje s krbem se vstupem na zimní terasu, která umožňuje vstup i do zahrady. První patro tvoří dvě neprůchozí ložnice, kuchyně, obývací pokoj s balkonem a koupelna rozděleně s toaletou. Vhodné i pro vícegenerační bydlení.

 

Sklep představuje technické zázemí domu (kotelnu, prádelnu,dílnu) a úložné prostory, jejichž součástí je také garáž. Dům je připojený ke kompletním inženýrským sítím, včetně plynu a kanalizace. Vytápění je plynové .

Teplou vodu zajišťuje plynový kotel. Technický stav domu odpovídá svému stáří a dobré udržovanosti.

 

Dům má praktickou dispozici a velmi výhodnou orientaci na světové strany, s vynikající perspektivou pro úsporná / nízkoenergetická řešení. Vlastní pozemek sestává ze tří částí, a to předzahrádky s parkovacím stáním, okrasné zahrady s posezením a krbem, které oceníte nejen v letních měsících u sklenky vína a dobrého grilovaného masa.Třetí částí zahrady je zahrada užitková (záhonky pro pěstování vlastní zeleniny, ovocné stromy).

 

Nemovitost se nachází v plně stabilizované zástavbě řadových rodinných domů nedaleko lesoparku a přitom v docházkové vzdálenosti všech obchodů a služeb, včetně mateřské a základní školy, polikliniky, nákupního centra, řady restaurací, specializovaných prodejen, poboček bank či stanice hromadné dopravy.

 

Celkově se jedná o zajímavou příležitost ke koupi domu v Prostřední Suché, který svému vlastníkovi poskytne veškerý komfort města, ale zároveň naprostý klid a soukromí, dále nenáročnou zahradu, která může mít stejně tak užitkový, jako rekreační či okrasný charakter. To vše do 5 minut od centra. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán => třída G.

 

Na prohlídku s Vámi se budu těšit :-)

 

Eva Szlaur


Eva Szlaur

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF