Paní Evu můžeme jen vřele doporučit ostatním ? Milé jednání, poradí nad rámec své práce, dobře se vyzná? Řešili jsme úrazové pojištění a vše proběhlo v naprostém pořádku, bleskové vyřízení. Také navíc poradila ohledně hypotéky a vše kolem. Opravdu jsme s její práci velmi spokojeni a pokud hledáte finančního poradce, obraťte se na paní Szlaur.?
Paní Evičku můžeme jen doporučit, je přátelská, milá a všechno má rychle vyřízeno. Jsme rádi, že svoje finance řešíme právě s ní.? Děkujeme.
S paní Evou jsme společně řešily otázky spoření (jak krátkodobého, tak i dlouhodobého) a životní pojistky. Během schůzky mi bylo vše vysvětleno a na mé dotazy ochotně zodpovězeno! Velké díky patří i za vyřízení veškeré korespondence ohledně mé staré pojistky.???? Paní Evu můžu s klidným srdcem doporučit! Ochotně přistupuje k požadavkům, dotazům (i mimo sjednanou schůzku), ale hlavně vždy pomůže a hledá řešení.?? Člověk na správném místě!
Očekávám od všech profesionální přístup, ochotu a rychlé a účelné jednání. Zde se nám všeho dostalo, a to dokonce s nehraným úsměvem. Po výběru nemovitosti proběhly veškeré papíry s bankou i katastrem do co největší míry mimo naši režii, vždy správně a v termínu. Pokud budeme v budoucnu opět řešit stěhování či financování bydlení, nepochybně se na paní Evu s důvěrou obrátíme.
S paní Szlaur spolupracuji již pár let a nemohu si stěžovat. Profesionální chování, vyzná se ve svém oboru a má výborný přístup ke svým klientům. Pomohla mi již jak ze stránek finančních tak i se zajištěním a pojištěním. Vřele doporučuji, konečně někdo, kdo tuto práci dělá opravdu pro klienty a ne pro peníze :)
Naprosto vynikající přístup paní Evy. Maximální ochota, a vždy přátelské chování, což je v dnešní době velká vzácnost. Po zotavení úrazu mi paní Eva bleskově vyřídila všechny potřebné papíry k vyřízení pojištění. Díky ní mi peníze z pojištění pokryly výpadek příjmu. Pro mě je paní Eva Szlaur jasná jednička v řešení financí a pojištění.
Maximální spokojenost, profesionální jednání. S paní Szlaur je úžasná spolupráce. Je velmi milá, vřelý a laskavý přístup. Rád jsem paní Evu poznal a doporučuji všem.
Paní Evu můžu jen doporučit. Profesionální přístup, znalost a její ochota mě mile překvapila. Pomáhala mi se zabezpečením příjmu, vše mi do detailu vysvětlila a zařídila. Jsem maximálně spokojená. Děkuji
Spolupráci s paní Evičkou můžu jen doporučit, Je velmi milá, ochotná, rychlá a vše pěkně vysvětlí. Pomůže a poradí nejen s financováním ale i pojistkou, prodejem nemovitostí atd. Vždy když ji potřebujeme je tady pro nás a pomůže.
S paní Szlaur se známe již roky a po celou dobu se stará o mé finance, pojištění a správné hospodaření s penězi. Mnohokrát mi pomohla nad rámec svých pracovních povinností, za což jsem jí nesmírně vděčná. Svou práci dělá hlavně srdcem, o čemž svědčí řada spokojených klientů.
Velká spokojenost, profesionální přístup. Vše dopodrobna vysvětleno.Milá a hezký úsměv. Všem doporučuju!!!???
Chtěl bych poděkovat paní Evě za to, že mi pomohla zkonsolidovat a následně refinancovat úvěry a sjednat výhodné pojištění. Velice příjemná paní, přátelský přístup. Se vším mi vždy poradila a vše krásně vysvětlila. Mohu vřele doporučit!
Paní Evu můžu doporučit všem co potřebuji poradit nejen ohledně pojištění ,ale financí.Velmi vstřícná , ochotná , rychlá.
Řešili jsme zabezpečení příjmu, a po nějaké době se mi stal úraz. Zažádali jsme o plnění a vše proběhlo v pořádku. Pokud nevíte, jestli máte zabezpečení nastavené správně, doporučuji se obrátit na Evu
Úžasná finanční poradkyně, která mi byla doporučena synem a velmi mi pomohla. Velice příjemná, velmi ochotná. Prostě člověk na správném místě.
S paní Evou jsme byli velice spokojení. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem dokázala vše vyřešit velmi rychle a v nejkratším možném termínu. Je spolehlivá, šikovná, velmi ochotná a vždy pohotově reaguje na všechny dotazy. Její přístup ke klientům je špičkový. Vřele doporučujeme
Doporučuji jedině Evičku - pomohla nám zajistit celou rodinu a s úvěrem. Po úrazu syna nám vyřídila veškerou dokumentaci, nahlásila úraz pojišťovně a během chvilky byli peníze na účtě. Je to spolehlivá finanční poradkyně, která má ráda svojí práci.. Díky ní máme finance pod kontrolou a jsme dobře zabezpečeni
Evičku znám nějaký ten pátek, stará se mi o investice a pojistky. Doposud jsem nepotkala člověka, který by tomu tak rozuměl jako ona. Zrovna teď jsme řešili menší problém s pojišťovnou a Eva se o to svým profesionálním přístupem a ochotou postarala na jedničku. ? Pokud tedy někdo hledáte finančního specialistu Eva Szlaur je pro Vás jasnou volbou. Jsem s ní maximálně spokojená a všem doporučuji.
Kdyby někdo potřeboval poradit ohledně financí, tak Evička jasná volba. Vytvořila mi plno návrhu a modelací ohledně pojistky, kterou jsem sháněla. O nic jsem se nemusela starat a s jejím rychlým přístupem to bylo hned. :) těším se na další plánované spolupráce. ❤️
Paní Evu Szlaur mohu doporučit. Velmi profesionální přístup a ochota. Ještě jednou moc děkuji
Jestli někoho doporučuji na finanční poradenství tak jedině Evičku. Maximální nasazení a ochota, rychlé výkony, profesionální přístup. Pojistky, hypotéka, bydlení a veškeré investiční fondy nám zařizuje a hlídá na jedničku. Děkujeme a vřele doporučuji!!
Naprostá spokojenost s prací Evy Szlaur. Mohu jen vřele doporučit a nechat si zpracovat u ní kompletní finanční plán, který usnadní zrealizovat vaše plány a myslí také na zabezpečení, je skvělá volba.
Určitě paní Evičku doporučuji. Byli jsme nadmíru spokojeni s jejím přístupem a nasazením. A určitě když někdo bude shánět finančního specialistu, budu doporučovat právě ji ??
S paní Evou jsme řešili konsolidaci úvěrů a následně i pojištění a vše proběhlo k naší spokojenosti, ikdyž to byla v našem případě náročná cesta, rozhodně se vyplatila. S paní Evou máme naplánovanou další spolupráci, takže vřele doporučujeme, pokud chcete dát své finance do pořádku.
Mužů jen doporučit řešili jsme spolu odškodnění z občanské odpovědnosti, kdy mi kamarád rozbil telefon, a celý proces mi Eva vyřídila a mně došly peníze na účet.
Paní Evu vřele doporučuji. Své práci rozumí velice dobře a nekončí to podpisem smluv ba naopak.
Paní Eva- je člověk na správném místě. Ví, co dělá a své práci rozumí. Hlavním krédem není zisk na úkor nevědomosti klienta, ale spokojený klient a jeho důvěra. Dokáže i nemožné, kdy vám všichni v okolí budou tvrdit, že to nejde. Pokud si myslíte, že máte vše dobře nastavené a nejlepší ceny, tak se pletete. Tento človíček vám ukáže, že lze ušetřit daleko více. ?
Doporučuji p.Evu Szlaur, maximální péče o klienta.Ve svém oboru finanční specialista se profesionálně vyzná, pomohla mi k lepší finanční situaci.Max.spokojenost děkuji paní Evo
p.Evičku velmi doporučuji, všemu dobře rozumí a hezky vysvětlí. A také Vám se vším pomůže.
Paní Evu můžu hodně doporučit. Vždy se na ni mužů spolehnout když potřebuji něco vyřešit ohledně financí nebo pojistky.Nejvíce mě těší, že po podpisu smlouvy to nekončí a vždy, když je třeba tak pomůže, poradí, vyřídí. Za to ji patří velké díky.
Paní Evu mohu jen doporučit! Profesionální a hlavně lidský přístup k ,,problémům,,. Mockrát děkuju
Evičku velmi doporučuji! TOP její přístup k požadavkům, dotazům a ochota pomoci jsou neskutečné! Děkuji za veškerou pomoc a poradenství. Kdykoli se na ni obrátím s jakýmkoli dotazem ihned odpoví a vyhoví. Jsem vděčná za takového finančního specialistu! :)
Ráda bych paní Tomoszkovou (Szlaur) doporučila všem- Mám velice dobré zkušenosti, přerefinancovala mi půjčku, udělala dobré úrazové pojištění, které mi při úraze pomohla zpracovat a vyplnit, takže jsem s tím žádné starosti neměla a plnění bylo rychlé. Určitě je to žena na správném místě, milá, vstřícná a své práci rozumí. Děkuji tímto.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Přihlašte se k odběru článků

Dvakrát do měsíce si přečtěte tipy pro vaši peněženku

zpracováním osobních údajů